Home

Dopravní výchova 3. třída

Všechny informace o produktu Dopravní výchova pro 3. a 4. třídu ZŠ, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dopravní výchova pro 3. a 4. třídu ZŠ Pravidla bezpečného chování na chodníku i na silnici pro pokročilé! Ovládáš pravidla pro odbočování vlevo a vpravo? Víš, kdo má přednost v jízdě na křižovatce nebo na kruhovém objezdu? Znáš zásady.. Dopravní výchova 3. ročník CHODEC: Měříme hmotnost: Chodec - křížovka a test: Měříme objem: Rostliny a jejich třídění do skupin: Měříme čas: Znaky života rostlin: Kolik je hodin? Byliny a jejich stonek: Měříme teplotu: Rostliny a jejich listy: Slunce - zdroj tepla a světla: Rostliny a jejich květy: Vzduch: Rostliny a.

Dopravní výchova 3. a 4. třída 8.12.2015 Od října se žáci 3. a 4. třídy průběžně připravují a zdokonalují v dopravní výchově formou blokové výuky a odpoledních sezení pod vedením paní Mrštíkové (lektorka autoškoly).. 3. Dopravní výchova Ve čtvrtek 24.10. nás navštívila paní z DDM z Kyjova s panem policistou z Hodonína a opět jsme se mohli něco zajímavého a hlavně užitečného dozvědět, jak se chovat na ulici, na chodníku a tentokrát hlavně na přechodech pro chodce Buďte součástí největší české sociální sítě zaměřené na sdílení fotografií Dopravní výchova Chodec pro 3. ročník ZŠ . Obálka. Obsah: část 1, část 2. Bezpečnou cestou (3. třída) metodika. pracovní listy. Bezpečně na kole (4. třída) metodika. pracovní listy. Další materiály pro výuku dopravní výchovy. Bezpečí dítěte v dopravě. Dopravní značky. Pravidla pro chodce a cyklisty. Bezpečnost silničního provozu. Krajina v okolí domova. Mapy a mapové značky. Orientace v krajině, světové strany. Typy krajiny, voda v krajině Anglický jazyk 3. třída

Chodníky si lidé postavili, aby se mohli bezpečně pohybovat po ulicích. I chůze po chodníku má svoje pravidla. Především - chodník není sportoviště Dopravní výchova - 3. třída - 6. 10. 2014. Program o dopravní výchově u nás ve škole. více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album 3.třída - Dopravní výchova. více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Pokračujte v prohlížení.

14.1.2019 - Explore Monika K.'s board DOPRAVNÍ VÝCHOVA, followed by 509 people on Pinterest. See more ideas about doprava, dopravní značka, školka 3/ 2018 Dopravní výchova - 3. třída. více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Pokračujte v prohlížení. Procvičování 3.třída. Houby - test. Květiny - test. Ptáci - test , Ptačí krmítko - video o našich ptácích u krmítka. Stromy a keře. Orientace v krajině. Lidské tělo. Živočichové. Zuby. Potravní řetězec. Škola hrou - výukový program. Přírodniny a lidské výrobky. Skupenství láte Úvod Dopravní výchova Animovaná dopravní výchova Cyklista Výbava jízdního kola, přilba. Cyklista - Výbava jízdního kola, přilba. Nepřihlášený / Přihlásit. Celkový přehled 0 z 24. Získané odznaky 0? Všechny lekce v tématu Cyklista (12) Lekce: 1. 1 Bezpečnostní desatero pro děti - vědomostní kvíz pro děti, který prověří deset nejdůležitějších témat dopravní výchov

Pracovní listy pro výuku dopravní výchovy pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami_S.zip. Doplňkové výukové materiály 1.Příručka pro pedagogy Dopravní výchova Obálka Příručka - chodec Příručka - cyklista 2. Dopravní alarm 3. Videa k výuce dopravní výchovy na 2. stupni základních škol Bezpečnostní prvk Prvouka 3.třída - dopravní výchova. Líbí se vám album. od ZŠ Brno, Hamry 12? Prohlížet podobná alba. Nahoru. Komentáře Přidat. Přihlásit a komentovat Prvouka 3.třída - dopravní výchova. Fotky; O albu; Fotodárky 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit.

Dopravní výchova pro 3

 1. Naše současnost. Školu navštěvuje 215 žáků. Naše plně organizovaná základní škola s kapacitou 250 žáků, jejíž součástí je i mateřská škola, školní družina, jednotřídní mateřská škola a školní jídelna, se nachází na hranici dvou bývalých okresů, Mladá Boleslav a Nymburk
 2. 0929 Dopravní výchova 3.třída pro 1.třídu. více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Pokračujte v prohlížení.
 3. TŘÍDA. Masarykova ZŠ a MŠ v Žihli. Úvodní stránka > Procvičujeme... > DOPRAVNÍ VÝCHOVA

Třída 3. C; Třída 4. A; Třída 4. B; Třída 5. A; Třída 5. B; Třída 6. A; Třída 6. B; Třída 9. B vycházející 2018/2019; Dopravní výchova. vydáno: 4. 9. 2020 správně odpovídali na otázky zaměřené na dopravní výchovu a nakonec dostali reflexní samolepku, kterou si mohou nalepit na aktovku. ZŠ, Školní. 21. 4. 2017 Děti ze 3. třídy MŠ si prověřovaly své znalosti o pravidlech silničního provozu na dopravním hřišti

Fragment Dopravní výchova pro 3. a 4. třídu ZŠ - Žižková Pavla . Určitě už víš, jak bezpečně přecházet přes silnici nebo jaké vybavení by mělo mít tvoje kolo. Nyní nastal čas rozšířit si znalosti o bezpečném chování na chodníku i na silnici a dozvědět se další důležitá pravidla Od 30. 11. 2020 probíhá prezenční výuka žáků 3. ročníku ve škole. Vyučovací předměty budou vyučovány dle rozvrhů, které byly platné od začátku školního roku. Aktuální rozvrh je k dispozici na škole online. Od středy 14. 10. 2020 probíhá distanční výuka. Zadání v předmětech český jazyk, matematika, prvouka, anglický jazyk bude ve škole online Dopravní výchova pro 3. a 4. třídu ZŠ Kamarádi Johanka, Petr a Tomáš připravili právě pro tebe tento sešit plný zábavných aktivit, pomocí kterých dopravní výchovu hravě pochopíš a zvládneš. 89 Kč 99 Kč - ušetříte 10 Kč (10 %) Skladem Třída 3.A. školní rok 2015/2016. Úvod > Dopravní výchova. Vyhledávání Hledat: Dopravní výchova 11.10.2013 07:10. Bezpečně po silnici . Ať chodec, či cyklista, ve značkách se vyznat musí. Na chodníku, na cestě, správně vždy se chovat musí (14-15) 3. třída - dopravní výchova (říjen) více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album.

vydáno: 30. 9. 2017 • autor: Mgr. Michaela Rejchlíková • autor: Mgr. Michaela Rejchlíkov Dopravní výchova i ve školní družině Každým rokem v měsíci záři či počátkem října probíhá ve školní družině i klubu odpoledne dopravní výchovy. Vždyť po návratu z prázdnin jsme všichni roztržití, a proto je nutné opět se seznámit s pravidly silničního provozu a s jeho bezpečností DOPRAVNÍ VÝCHOVA. TESTY. KLIKNI NA OBRÁZEK VLEVO NAHOŘE (pokud není napsáno START) DOPRAVNÍ VÝCHOVA - zkušební testy I. DOPRAVNÍ VÝCHOVA - zkušební testy II

Usměvavá třída. Úvod > Nové informace > Dopravní výchova. Vyhledávání Hledat Hudební výchova; Dopravní výchova; Naše třída. Lukavická básnička; Prvouka. 20. srpna 2019. Rostliny. Jednotlivé části rostlin a jejich význam pro život člověka. Podzemní části rostlin - kořeny: prezentace Podzemní části rostlin - kořeny: testík Nadzemní části rostlin - stonky: prezentace Nadzemní části. Dopravní výchova ve 2.B V rámci projektu dopravní výchova jsme si rozdělili práci do skupina a společnými silami vytvořili poučné a zajímavé plakáty, které jsme prezentovali. A nakonec nás čekalo naše oblíbené společné zpívání na a pod schody Dopravní výchova, Ornis 3. a 4. třída. Fotky; O albu; Fotodárky Akce; 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Vytvořte z alba : Fotoknihu Pexeso Kalendář Fotky Obsah pokračuje za reklamou. Pokračujte dolů pro další obsah.. NAŠE TŘÍDA. Úvodní stránka - Procvičujeme - Dopravní výchova. DOPRAVNÍ VÝCHOVA. 1. TRÉNOVAT JÍZDU NA KOLE. 2. TRÉNOVAT UKAZOVÁNÍ SMĚRU JÍZDY. 3. UČIT SE TEORII - SEŠIT PŘ A TESTY . Test č. 1. Test č. 2. Test č. 3 . KLÍČ K TESTŮM. O nás Fotogalerie Pro rodič

Luštěnky Prvouka 3

Dopravní výchova 8.10.2019 si žáci 4. a 5. třídy přivezli do školy kola, aby předvedli své dovednosti v jízdě na kole, na mobilním dopravním hřišti. Výuka dopravní výchovy pod odborným vedením pracovníků Autoškoly v Lednici začala společně ve 4. třídě, teoretickou přípravou Markétina dopravní výchova. Zdravíme děti, rodiče i učitele. Máte chuť se věnovat také dopravní výchově? Chcete se zlepšit ve této oblasti nebo se připravit na test z dopravní výchovy? Ověřte si své znalosti z problematiky bezpečného a správného chování v silničním provozu. Připravili jsme pro vás mnoho různých.

Naše třída Český jazyk Anglický jazyk Matematika Vlastivěda Přírodověda Dopravní výchova Hudební výchova VV a PČ 3. ročník Týdenní plán učiva Rozvrh hodin Český jazyk Matematika Angličtin Záchranný kruh. Interaktivní hry zaměřené na bezpečnost nejen na silnici. https://www.zachranny-kruh.cz/pro-verejnost/pro-deti.htm

1. třída včelař; dopravní výchova 4.tř. Pasování na čtenáře; Den dětí Husky; zápis 2018; u hasičů 1 tř; dopravní výchova 1 tř. Dopravní výchova Třída 3.A navštívila již dvakrát kurz dopravní výchovy. První část výuky se odehrává ve třídě, kde si děti upevní potřebné znalosti týkající se dopravních značek, přednosti v jízdě apod 1. třída včelař; dopravní výchova 4.tř. Pasování na čtenáře; Den dětí dopravní výchova 1 tř. V návaznosti na výukový program dopravní výchovy máte nově možnost zapojit žáky 2., 3. a 5. ročníků do výuky na DDH (žáky 2. tříd prosíme objednávat až na jarní blok výuky). Tento program je určen především školám spádově dostupných na Řečkovice, tedy školy a třídy, které nechodí na dopravní hřiště v. Nacházíte se v Úvod » Aktuality » Dopravní výchova v MŠ ZŠ Třebízského v síti Datum: 1. ledna 1970 Autor: Kategorie

Dopravní výchova 3

V měsíci říjnu 2017 proběhl na naší škole projekt zaměřený na dopravní výchovu žáků. Náplň projektu byla rozdělena do 3 kategorií podle věku žáků. Nejmladší žáci (1. - 3. třída) si vyzkoušeli své řidičské umění na dočasně vytvořeném dopravním hřiští v tělocvičně školy firmou Dopravní hřiště.eu Výuka online, Procvičování učiva pro žáky 1. až 5.ročníku v Základní škole Jehnědí. Předměty: Český jazyk, Anglický jazyk, Matematika, Prvouka.

V pátek 21. 9. 2018 proběhl na naší škole již tradiční projektový den Dopravní výchova a 1. pomoc. Jeho součástí bylo i školní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. Žáci byli rozděleni do tří věkových kategorií. 1. - 3. třída; 4. - 5. třída; 6. - 8. třída Žáci 1. - 3. 2. a 3. třída. přednáška k projektu Kapka prevence; dopravní výchova - chodec, cyklista, důležitá telefonní čísla ; šikana - hravou formou 4. třída . 7 měsíční cyklus dopravní výchovy - pravidla silničního provozu, výbava JK, dopravní značky, křižovatky, testy z pravidel, dopravní hřiště Základní škola a Mateřská škola, Praha 8, Za Invalidovnou 1. IČO: 7010243 Za Invalidovnou 1/628 186 00 Praha 8 - Karlí

5

Dopravní výchova v ZŠ Žulová Jak se již stalo tradicí, jeden den je na naší škole věnován projektovému dni na téma dopravní výchova. Žáci postupně plní úkoly z angličtiny, první pomoci, píší test z pravidel silničního provozu a absolvují jízdu zručnosti ZŠ Dýšina - 4.+5. ročník - osobní bezpečí - záchranný kruh, 2.+3. ročník - dopravní výchova 6.11.2013 SOU Stod - 2 x 1. ročník - trestní odpovědnost, šikana, drogová problematik

Hry v přírodě - Základní škola a Mateřská škola Benešov

Dopravní výchova 4.třída Miriam Neubertová 4. třída 18.10.2019 21.10.2019. Ve čtvrtek 18.10. jsme dojeli na dopravní hřiště v Šeberově vlastními dopravními prostředky. Zopakovali a ověřili jsme si své znalosti bezpečného dopravního provozu. Již toho hodně víme a dokážeme téměř všichni dodržovat pravidla Dopravní výchova Author Published on Květen 17, 2016 Květen 17, 2016 V rámci akcí Duben, měsíc bezpečnosti se také žáci naší školy zúčastnili několika dopravních soutěží, ve kterých měli možnost si zopakovat a ověřit své znalosti a dovednosti v dopravní výchově

foto - 3. Dopravní výchova - Základní škola, Koryčany ..

Dopravní výchova - 4. třída. Dopravní výchova - 4. třída dopravní výchova V prvouce se věnujeme učivu o dopravě - připomínáme si pravidla silničního provozu, pojmy (silnice, chodník, křižovatka, přechod, obrubník, chodec, řidič) semafor a dopravní značky, dopravní prostředky

Třída 2

Dopravní výchova, 3

Dopravní výchova_4. třída. Líbí se vám album. od dafra? Prohlížet podobná alba. Nahoru. Komentáře Přidat. nebo se přihlaste. Vložit komentář Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter. Přihlásit se Zavřít Přestat sledovat. Opravdu si. ADRESA: Základní škola Vidnava, okres Jeseník - příspěvková organizace Hrdinů 249. 790 55 Vidnava. TEL./FAX: 584 435 198 / 584 452 392 ČÍSLO ÚČTU: 181 274 771 / 0300 IČ: 750 29 448 Č. DATOVÉ SCHRÁNKY: jspmt5 Základní škola T. G. Masaryka 1.máje 55 - Mařatice 686 05 Uherské Hradiště telefon: 576 514 063 e-mail: zsmaratice@zsmaratice.c VÝTVARNÁ VÝCHOVA. Vyučující: Ladislava Pospíšilová. Děti budou potřebovat: kufřík. ubrus na lavici. staré tričko (zástěru) kelímek na vodu. hadřík. kulaté štětce (různé velikosti) ploché štětce různé velikosti) vodovky. tempery. plastelínu. lepidlo v tub 22.12.2019 - Explore Jitka's board Dopravní výchova on Pinterest. See more ideas about Dopravní značka, Doprava, Značky

BESIP - I. stupeň Z

Základní škola Semice, okres Nymburk. Výběr jazyka. Škola. Fotogalerie. Rok 2016/2017; Rok 2015/2016. 1.tříd 1.10. Dopravní výchova 4. třída - Hlučín: 6.10. 3D promítání - v 8.00 hod Podmořský svět 1.a 2. třída, v 9. 00 hod Dinosauři 3.,4.a 5. třída Dopravní výchova Žáci 4. třídy letos absolvují komplexní program dopravní výchovy, který pro ně zajišťuje Městská policie ve Zruči nad Sázavou. Program se skládá z 5 hodin teoretické a 5 hodin praktické výuky a závěrečné zkoušky

5. třída - třídní učitel: Mgr. Libor Kohoutek asistent pedagoga: Bc. Tereza Luterová ROZVRH HODI 3. třída; 4. třída; 5. třída; Rozvrh hodin pro rok 2017 - 2018 Dopravní výchova - hravě ve družině. Vážení rodiče, v rámci družiny se s dětmi v květnu věnujeme dopravní výchově. Hravě si připomínáme a rozšiřujeme znalosti základních pravidel silničního provozu ( chodců, cyklistů), trénujeme dopravní.

Prvouka 3. třída - skolakov.e

 1. 4. 3. 2018 | Naše aktivity v lednu a únoru PČ: V pracovních činnostech stavíme různé věci ze stavebnic a také nezapomínáme na dopravní výchovu, ve které se připravujeme na zkoušky na dopravním hřišti v Kroměříži. VV: Ulice a sněhuláci AJ: V anglickém jazyce procvičujeme abecedu a vymýšlíme různá slova se začátečními písmen
 2. Dopravní výchova v Jeseníku 4.tř Měřím, měříš, měříme, 4. třída. Projekt zdravá svačina. Laboratorní práce - kvasinky, 6. třída. Laboratorní práce 9. třída. Lyžařský výcvik - běžky. Několik fotografií z nácviku ovládání lyží na sjezdovce U Pekina a výletu kolem Pradědu
 3. V rámci učiva prvouky se žáci 3. tříd seznamují i se základy dopravní výchovy. A tak si naši třeťáci vyzkoušeli 19.11. roli účastníka silničního provozu. I když jen na nádvoří naší školy a jen na koloběžkách. Projeli si slalomovou dráhu, samozřejmě v helmách

Animovaná dopravní výchova - Chodec - Na chodníku - YouTub

 1. Objednávejte knihu Dopravní výchova pro 3.-4. třídu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazník
 2. 5.třída; Druhý stupeň (6. - 9. r.) Procvičování a přehledy učiva; Cizí jazyk Angličtina; Němčina; Francouzština; Ruština; Fyzika Chemie Prvouka Přírodověda Přírodopis Občanská a rodinná výchova
 3. 12. prosinec 2015 patřil dopravní výchově. Žáci páté až deváté třídy měli možnost diskutovat s odborníky a připomenout si zklady pohybu na ulici, v terénu i první pomoci
 4. 2016 květen 3. třída Dopravní výchova. více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. 2016 květen 3. třída Dopravní výchova. Fotky; O albu; Fotodárky Akce.
 5. Vítáme Vás na stránkách naší školy. 3.10.2014 - Dopravní výchova. [Spustit prezentaci
 6. 3. třída. novinky - 3. třída zŠ přiřazena je dopravnÍ vÝchova, dopravnÍ pŘedpisy, povinnÁ vÝbava jÍzdnÍho kola, dopravnÍ prostŘedky, dŮleŽitÁ telefonnÍ ČÍsla.
 7. Dopravní výchova Vložil Jakub Ježek | 12.12.2015| sekce 7. třída 2015/2016 , 8. třída 2015/2016 , 9. třída 2015/2016 12. prosinec 2015 patřil dopravní výchově

Dopravní výchova - 3

3.třída - Dopravní výchova - vlasimkolonka1 - album na Rajčet

Dopravní výchova 1

Základní škola Pardubice-Dubina se připojila k projektu Markétina dopravní výchova. Jedná se o projekt organizace Bezpečně na silnicích o.p.s., působící pod značkou Tým silniční bezpečnosti. Cílem projektu je implementace dopravní výchovy do výuky, zvýšení zájmu o dopravní výchovy mezi pedagogy a vznik nového didaktického materiálu pro výuku dopravní výchovy. Termín: 22. 09. 2020 Místo: Turnov. Dnes se zúčastnil pátý ročník na skautském Ostrově praktické i teoretické výuky dopravní výchovy, která byla díky COVIDU_19 z loňského školního roku odložena o půl roku

Pohybové hry v tělocvičně - Základní škola a Mateřská

10+ Best DOPRAVNÍ VÝCHOVA images doprava, dopravní

Číst dál Dopravní výchova u středňáčk využili jsme toho a 3. třída Zelená jablíčka se snad, co nejdříve oblékne do nového kabátku. Pokud vše půjde podle plánu, měli bychom mít ve třídě krásný nový nábytek. A na letní prázdniny se ještě chystáme vyměnit lino a parapety. Už se moc těšíme 3. třída: téma č. 1 - Bezpečné chování. téma č. 4 - Dopravní výchova - pravidla silničního provozu - chodec, cyklista. téma č. 7- Průkaz chodce. 4. třída: téma č. 5 - Dopravní výchova - pravidla silničního provozu - teoretická čás Dopravní výchova. 1.třída 1. třída 2. třída 3. třída 4. třída 5. 5.třída 5. třída 6. třída 7. třída 8. třída 8třída 9. třída Absolventi 2016 angličtina elektronika flétna františkiáda fyzika internet italština keramika kroužek kytara Londýn Malujeme betlém matematika olympiády počítače pěvecký sbor.

3/ 2018 Dopravní výchova - 3

DOPRAVNÍ VÝCHOVA - 4. třída. 7. Samostatně v silničním provozu se smím pohybovat, jestliže a) umím jezdit dobře na kole a mám helmu b) je mi vice jak 10 let, znám dopravní značky a dopravní předpisy, umím ovládat kolo a jsem duševně a tělěsně způsobilý. Dopravní výchova Poslední fotografie Září v 5. tříd

Já mám, kdo má do 1000 - Matematika | UčiteléUčitelůmVánoční stromek – vybarvi a počítej – Dětské stránkyTřída 6Přesmyčky – Dětské stránkyHudební výchova – Čtvrťáci

Živočichové 3 > (prezentace, *.pdf) Přehled učiva. září. chování lidí mezilidské vztahy rizikové situace předcházení konfliktům živá a neživá příroda přírodní společenství říjen. živočichové a rostliny na polích dopravní výchova (cyklista) přírodní společenství - voda listopa Dopravní výchova - více informací na www.zskonam.cz. Jelikož jsme již ve 4.třídě, čeká nás letos dopravní výchova.. Nejprve jsme prošli zajímavě podanou teoretickou přípravou a na jaře nás čeká praxe na dopravním hřišti Dopravní výchova ve škole i na dopravním hřišti Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google Dopravní výchova - více informací na www.zskonam.cz Přeskočit na hlavní obsah / Přeskočit na doplňující obsah Zpět | Úvodní strana » Třídy » Archiv » 9. třída_2017/18 » Dění ve třídě » 2012/13 » Dopravní výchova

 • Zámek dobříš parkování.
 • Rámeček 21x30.
 • Intenzita deště praha.
 • Dotwork tetování.
 • Celková koupel pacienta na lůžku.
 • Drobné opravy bytu dle nového občanského zákoníku.
 • Word art creator.
 • Český jazyk gramatika pdf.
 • Otok kloubu prstu ruky.
 • Jak zjistit velikost schránky seznam.
 • Radek brzobohatý divadlo.
 • Jak vymalovat ložnici podle feng shui.
 • Recepty z be be sušenek.
 • Www paloma.
 • Rozklad na ireducibilní polynomy.
 • Onerepublic discography.
 • Christmas turkey.
 • Lev nikolajevič tolstoj pedagogika.
 • 2k obraz.
 • Honor 8 display.
 • Pohledový betonový strop.
 • Rekonstrukce bytu krok za krokem.
 • Zrcadlo ikea bazar.
 • Sibiřský husky povaha.
 • Cz nace 55.
 • Arizonská poušť.
 • Honda auto.
 • Spad do zumpy.
 • Nová zelená úsporám tepelné čerpadlo.
 • Globus virtual.
 • Jak uvařit extázi.
 • Seat alhambra 2005.
 • Zuška fest klatovy 2019.
 • Betonové panely na cestu.
 • Body wrap brno.
 • Nejkrutější dozorkyně.
 • Návštěva lékaře anglicky.
 • Mtb trek 26.
 • Vepřová panenka anglicky.
 • Vodní pila historie.
 • Samolepky pro děti do školky.